• en
 • cs
 • Kontaktní Formulář

  Prosím zadejte své kontaktní údaje

  Značka

  Vinařská oblast

  Zavřít
  Filtr

  Is an exclusive winery in Czech Republic
  selling the greatest wines for an affordable price

  Dále

  O společnosti

  Naše Společnost se specializuje na dovoz vína ze všech vinařských oblastí Portugalska.
  Do portfolia naší Společnosti patří výrobky pro zákazníky s různými chuťovými preferencemi, což umožňuje uspokojit přání zákazníků spadajících do různých sociálních vrstev. Za filozofii naší Společnosti považujeme přísný výběr vín.

  Veškerá vína z našeho sortimentu jsou k dispozici v našem pražském skladě v stále dostatečném množství.

  Naší Společnosti nejde pouze o to, že máme výbornou nabídku vín, nýbrž také dbáme na to, abychom měli dynamický a profesionální tým zaměřený na maximální spokojenost našich zákazníků a na vytvoření komfortních podmínek naší vzájemné spolupráce.
  Velkou výhodou naší Společnosti je také dobře fungující systém servisních služeb: krátká lhůta dodání a stabilní marketingová podpora.
  Velice rádi Vás uvítáme mezi našimi partnery a zákazníky, kteří se dle naší praxe rychle stávají srdečnými přáteli naší Společnosti.

  Kontaktujte nás

  Naše portfolio vín

  Dodavatelé

  Celkově máme velmi vážný přístup k výběru výrobců vín, z nichž každý má svou vlastní historii, individualitu i charakter. Zahajujeme spolupráci pouze s těmi výrobci, jejichž vína se stala součástí kulturních tradic patřičného regionu a byla vysoce oceněna na mezinárodní úrovni zlatými a stříbrnými medailemi. Díky tomu jsou všichni naši partneři synonymičtí kvalitě, spolehlivosti a exkluzivitě.

  Proč zrovna Portugalsko? Dějiny vinařství a vína v Portugalsku jsou stejně staré jako druhy vinné révy, jež tam rostou. Samotné vinařské tradice tam přesahují dva tisíce let. Právě v Portugalsku byl vytvořen první na světě demarkovaný a zákonem regulovaný vinný region Douro. Portugalské víno se nepodobá žádnému jinému vínu, jelikož převážná většina druhů vinné révy, jež je v Portugalsku pěstována za účelem výroby vín, se nepěstuje nikde jinde ve světě. Toto dodává vínům jedinečnou a individuální chuť. Na světové úrovni Portugalsko spadá do seznamu deseti států, kde se na největší ploše pěstuje vinná réva, díky čemuž tato vína mají nejlepší korelaci kvality a ceny.


  Kontakty

  Adresa

  Selected Wines s.r.o.
  IČ: 27527026
  DIČ CZ27527026

  Sídlo firmy

  Ve žlíbku 1800/77
  193 00 Horní Počernice
  Česká republika

  Navigovat

  info@selectedwines.cz
  +420 774 869936

  Sociální sítě


  Kontaktní Formulář